Prachatice: Senioři se vzdělávali ve zdravé výživě

Zdravé jídlo každý den je důležité pro všechny generace, na tom se jistě shodneme všichni, kdo máme zájem se v plné síle a kráse člověčenství dožít co nejvyššího věku bez ztráty kytičky. Členové našeho spolku Seniorská občanská společnost Prachatice jsou si toho dobře vědomi a rádi vzdělávají na toto aktuální téma. Počátkem ledna měla velká část členů čas a chuť poznat něco nového ze světa potravin a jídel, jak po stránce informační, tak i jak nastavit jednoduché a kvalitní stravování, které nám prospívá. Jídlo by mělo splňovat vše po stránce zdravotní, chuťové, aby nás nebolelo bříško, měli jsme bystrou mysl a duševní krásu. Naplánovali jsme si ve spolupráci se Střední školou Vimperk interaktivní seminář ve školní restauraci „Sv. Rafael“ ve Vimperku na úterý 15. 1. 2019. Všichni jsme se moc těšili, protože je moc fajn, když se nám věnují budoucí odborníci na gastronomii a zdravé stravování. Mladí lidé dokáží povzbudit a hezky pohovořit se staršími lidmi a všichni z tohoto setkání mají pěkný pocit.

ŠVÝCARSKO: Kanton ŽENEVA: Zdravé a dostupné stravování

Kanton ŽENEVA: Zdravé a dostupné stravování

Chrudim: Zdravé mateřské, základní a speciální školy

Zdravé mateřské, základní a speciální školy