Opava: Celoměstský Sportovní festival

Tři dny, 35 sportů, desítky utkání, závodů, exhibic, stovky závodníků. Takový byl první ročník akce Sportovní festival Opava 2018, který se uskutečnil od pátku 21. do neděle 23. září v ulicích, parcích, náměstích, ale i sportovištích Opavy a který pořádalo Město Opava a Fitness PEPA Opava.

„Zájem jednotlivých klubů a spolků nás velmi mile překvapil. Díky tomu budou po tři dny ulice města žít sportem. Prakticky na každém koutu centra bude k vidění nějaký ze sportů, na který se návštěvníci mohou nejen podívat, ale i si ho sami vyzkoušet,“ řekl ředitel festivalu konaného pod záštitou primátora Opavy Radima Křupaly Stanislav Pešát.

Bittová Veronika